XY-MX1.25-9A51
MFR.Part #
XY-MX1.25-9A51
JLCPCB Part #
C19272030
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x9P 2mm 50V 9 9P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS