TS013-CBW1FH11.0
MFR.Part #
TS013-CBW1FH11.0
JLCPCB Part #
C22397145
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
11mm 12V 2.5N 50mA 6mm 6mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS