XY-MX1.25-5PWT
MFR.Part #
XY-MX1.25-5PWT
JLCPCB Part #
C52190528
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 11mm 125V 1A 1x5P 3.2mm 4.5mm 5 5P Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS