TS010-TBW1EH10.0
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
TS010-TBW1EH10.0
JLCPCB Part #
C22392226
Package
SMD-4P,4.5x4.5mm
Description
1.8N 10mm 12V 4.5mm 4.5mm 50mA Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS