XY-IDC2.54-2*5P-W
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
XY-IDC2.54-2*5P-W
JLCPCB Part #
C53200829
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x5P 3A 5 Black IDC Header Right Angle 弯插,P=2.54mm IDC Connectors ROHS