PM1.27-UP1S-18A
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
PM1.27-UP1S-18A
JLCPCB Part #
C36499266
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 2.4mm 2x18P 36P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS