XH2.54-9PWT
MFR.Part #
XH2.54-9PWT
JLCPCB Part #
C52037465
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 1x9P 2.5mm 250V 27.4mm 3A 6mm 7.8mm 9 9P Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS