WAFER-XH2.54-8PWB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-XH2.54-8PWB
JLCPCB Part #
C3029482
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.5mm 250V 25mm 3A 6.2mm 7.8mm 8 8P Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS