WAFER-125W-7P
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-125W-7P
JLCPCB Part #
C2840415
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 13.45mm 1A 1x7P 3.45mm 5.45mm 7 7P Auxiliary Solder Pin Beige Copper alloy LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-2 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS