WAFER-XH2.54-6PWB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-XH2.54-6PWB
JLCPCB Part #
C3029480
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 20mm 250V 3A 6 6.2mm 6P 7.8mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS