DGB381-10P33-GG361
MFR.Part #
DGB381-10P33-GG361
JLCPCB Part #
C41428883
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10 10P 16~28 1x10P 3.81mm 300V 8A Green Male Plug Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS