WAFER-MX1.25-13PLB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-13PLB
JLCPCB Part #
C22370348
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 13 13P 1A 1x13P 21.25mm 4.3mm 4.7mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS