TS-1003S-BR11516
MFR.Part #
TS-1003S-BR11516
JLCPCB Part #
C720377
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
-30℃~+80℃ 1.6N 100,000 cycles 11.5mm 12V 12mm 12mm 50mA Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS