FH1.27-01-17PZS
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
FH1.27-01-17PZS
JLCPCB Part #
C30607462
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 2.4mm 2x17P 34P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS