PH1.27-03-07PWD
MFR.Part #
PH1.27-03-07PWD
JLCPCB Part #
C41428998
Package
SMD,P=1.27(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1mm 1x7P 4mm 7P Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27(Staggered pins) Pin Headers ROHS