WAFER-MX1.5-7PWB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-MX1.5-7PWB
JLCPCB Part #
C53278734
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 14.8mm 1x7P 2A 6.4mm 7 7.25mm 7P Beige Copper alloy PA9T Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS