DGB381-9P4-GG361
MFR.Part #
DGB381-9P4-GG361
JLCPCB Part #
C41428893
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16~28 1x9P 3.81mm 300V 8A 9 9P Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS