PH1.27-01-14PZS
MFR.Part #
PH1.27-01-14PZS
JLCPCB Part #
C41360867
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 2.3mm 28P 2x14P 3.9mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS