IDC2.54-05-10PWS
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
IDC2.54-05-10PWS
JLCPCB Part #
C7501638
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 10 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x10P 3A IDC Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm IDC Connectors ROHS