DGL508-3P28L-MG361
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
DGL508-3P28L-MG361
JLCPCB Part #
C49286604
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~30 18A 1x3P 1~2.5 250V 3 3P 5.08mm Green Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS