XRT953B36-501MHSYL4
MFR.Part #
XRT953B36-501MHSYL4
JLCPCB Part #
C22447531
Package
Plugin-5P,10.2x10.2mm
Description
1.2A 2 500uH@1kHz 插件-5P,10.2x10.2mm Common Mode Filters ROHS