XR065125T470MH1L
MFR.Part #
XR065125T470MH1L
JLCPCB Part #
C18213930
Package
Plugin,D=20mm
Description
1mm 47uH 7.8A Toroidal inductor ±10% 插件,D=20mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS