XRT633B284-181MVSYL3
MFR.Part #
XRT633B284-181MVSYL3
JLCPCB Part #
C22447559
Package
Plugin-4P,8.5x6mm
Description
180uH@1KHZ 2 700mA 插件-4P,8.5x6mm Common Mode Filters ROHS