XRRH5D28-1R2M
MFR.Part #
XRRH5D28-1R2M
JLCPCB Part #
C5351542
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
1.2uH 18mΩ 2.7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS