XRT953B36-220MVSYL4
MFR.Part #
XRT953B36-220MVSYL4
JLCPCB Part #
C22447249
Package
Plugin-4P,11.5x6.5mm
Description
1.2A 2 22uH@1kHz 插件-4P,11.5x6.5mm Common Mode Filters ROHS