XRT1065B36-121MVSYL4
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRT1065B36-121MVSYL4
JLCPCB Part #
C22467511
Package
Plugin,D=13mm
Description
1.2A 120uH@1kHz 2 插件,D=13mm Common Mode Filters ROHS