XRRH8D28-470M
MFR.Part #
XRRH8D28-470M
JLCPCB Part #
C5351524
Package
SMD,8x8mm
Description
1.15A 1.3A 195mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS