XRPB1014-821M-S
MFR.Part #
XRPB1014-821M-S
JLCPCB Part #
C24833847
Description
0.3mm 700mΩ 820uH Drum-core inductor ±20% Plugin,D10.5xL14mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS