XRRH73-470M
MFR.Part #
XRRH73-470M
JLCPCB Part #
C5339493
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
360mΩ 47uH 760mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS