XR6*8-121K-402K-L
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XR6*8-121K-402K-L
JLCPCB Part #
C52766590
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
120uH、4mH 25Ω ±10% 插件,D8xL11mm Power Inductors ROHS