XRRH127-4R7M
MFR.Part #
XRRH127-4R7M
JLCPCB Part #
C5339623
Package
SMD,12x12mm
Description
16mΩ 4.7uH 6.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS