XRRH73-1R0M
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRRH73-1R0M
JLCPCB Part #
C5339479
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
18mΩ 1uH 5.2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS