XRIM404030S2R2MGCA
MFR.Part #
XRIM404030S2R2MGCA
JLCPCB Part #
C39846868
Package
SMD,4x4mm
Description
10.5A 19mΩ 2.2uH 9A Molded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS