XRCD105-390L
MFR.Part #
XRCD105-390L
JLCPCB Part #
C5339392
Package
SMD,9x5.4mm
Description
1.37A 140mΩ 39uH Unshielded Inductor ±15% SMD,9x5.4mm Power Inductors ROHS