XR050125T150MV1L
MFR.Part #
XR050125T150MV1L
JLCPCB Part #
C18213903
Package
Plugin,D=15.8mm
Description
15uH 1mm 7.8A Toroidal inductor ±10% Plugin,D=15.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS