XRRH4D28-680M
MFR.Part #
XRRH4D28-680M
JLCPCB Part #
C5351537
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
350mA 68uH 699mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS