XRRH125-2R2M
MFR.Part #
XRRH125-2R2M
JLCPCB Part #
C5339578
Package
SMD,12x12mm
Description
15mΩ 2.2uH 7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS