XRRH3D28-220M
MFR.Part #
XRRH3D28-220M
JLCPCB Part #
C5351532
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
146mΩ 22uH 330mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS