XRAL0307-390K
MFR.Part #
XRAL0307-390K
JLCPCB Part #
C5289193
Package
Plugin,D2.8xL7mm
Description
115mA 115mA 39uH 4.5Ω 50@2.52MHz 6.3MHz Color Band Inductor ±10% Plugin,D2.8xL7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS