XRRH129-6R8M
MFR.Part #
XRRH129-6R8M
JLCPCB Part #
C5339665
Package
SMD,12x12mm
Description
13mΩ 6.8uH 8.56A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS