XR0518-100M
MFR.Part #
XR0518-100M
JLCPCB Part #
C5307594
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
10uH 155mΩ 2.5A 2.5A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS