XRRH124-470M
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRRH124-470M
JLCPCB Part #
C5339560
Package
SMD,12x12mm
Description
1.9A 150mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS