XR6826T151MVL8
MFR.Part #
XR6826T151MVL8
JLCPCB Part #
C22447617
Package
Plugin,D=22.5mm
Description
0.8mm 150uH 5A 8A Toroidal inductor ±10% Plugin,D=22.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS