XRAL0512-821K
MFR.Part #
XRAL0512-821K
JLCPCB Part #
C5351422
Description
4.5Ω 820uH 85mA 95mA Color Band Inductor ±10% Plugin Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS