XRPB1014-150M-S
MFR.Part #
XRPB1014-150M-S
JLCPCB Part #
C24833839
Description
0.4mm 15uH 40mΩ Drum-core inductor ±20% Plugin,D10.5xL14mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS