XRRH5D28-680M
MFR.Part #
XRRH5D28-680M
JLCPCB Part #
C5351441
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
355mΩ 520mA 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS