XR040125T330MHL6
MFR.Part #
XR040125T330MHL6
JLCPCB Part #
C18213872
Package
Plugin,D=12.6mm
Description
0.6mm 2.8A 33uH Toroidal inductor ±10% Plugin,D=12.6mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS