XR5026TS101MHL5
MFR.Part #
XR5026TS101MHL5
JLCPCB Part #
C22358346
Package
Plugin,D=14.5mm
Description
0.5mm 100uH 2.5A Toroidal inductor ±10% 插件,D=14.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS