XRRH6D28-680M
MFR.Part #
XRRH6D28-680M
JLCPCB Part #
C5351515
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
304mΩ 650mA 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS