XRIM201208S2R2MBCA
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRIM201208S2R2MBCA
JLCPCB Part #
C22471117
Package
SMD,2x1.2mm
Description
160mΩ 2.2A 2.2uH 2.6A Molded Inductor ±20% SMD,2x1.2mm Power Inductors ROHS